Solemar Adabükü projesi!

Bodrum’da hayat bulan Solemar Adabükü projesinin ödeme kampanyasına göre, 30 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Solemar Adabükü projesi!

Solemar Adabükü, Türkiye’nin en çok ilgi gören ve tercih edilen tatil yöresi Bodrum’un doğal güzellikteki bölgesi Adabükü’nde inşa ediliyor. Proje, Seba İnşaat ile Hedef İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor.

Villa konseptinde tasarlanan Bodrum Solemar Adabükü projesi, toplam 134 adet daireden meydana geliyor. Anahtar teslimleri hemen yapılan projede 2+1’den 5+2’ye kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Yaklaşık 35 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Solemar Adabükü Bodrum’da dubleks ve tripleks tipindeki dairelerin büyüklükleri 103 metrekareden başlıyor, maksimum 202 metrekareye kadar çıkıyor.

9 farklı tipte villa alternatifi sunulan Solemar Adabükü projesinden tamamı peşin ödeme ile villa sahibi olunabiliyor. Ya da firma bünyesinde yapılan 30 aya kadar 0 faiz fırsatından da yararlanılabiliyor.

Solemar Adabükü’nün sosyal tesis olanakları şöyle sıralanıyor;

2 adet yetişkin havuzu, 1 adet çocuk havuzu, 1 adet kaydıraklı havuz, sauna , spor salonu (2 adet koşu bantı, 1 adet bisiklet, 1 adet eliptik bisiklet, 1 adet full fonksiyonlu çalışma istasyonu, çalışma ağırlıkları, 3 adet tekli çalışma istasyonu), çocuk oyun parkı, bilardo masası, masa tenisi, çocuk oyun odası, yetişkin oyun odası, bay soyunma odası, bayan soyunma odası, bay wc, bayan wc, masaj odaları, restoran ve revir.

 

Firma Bilgisi: Seba Inşaat - Hedef Inşaat
Proje Bilgisi: Solemar Adabükü