Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan satılık gayrimenkul

Sosyal Güvenlik Kurumu, 10 ilde toplam 16 arsa, dükkan ve bina nitelikli gayrimenkulü satışa çıkarıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan satılık gayrimenkul

Sosyal Güvenlik Kurumu, 10 ilde toplam 16 arsa, dükkan ve bina nitelikli gayrimenkulü satışa çıkarıyor. Açık artırma ile satılacak olan taşınmazların bir tanesi İstanbul Kartal'da, 5 tanesi Adana'da, 2 tanesi İzmir'de, 1 tanesi Balıkesir'de, 2 tanesi Bolu'da, 1 tanesi Kırklareli, Tekirdağ, Ordu, Muğla ve Batman'da yer alıyor. 

27 Eylül 2016 itibariyle yapılacak olan ihaleler Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı, Adakale Sokak, No:30 Kızılay/Ankara adresinde gerçekleşecek. 

Sosyal Güvenlik Kurumu satılık gayrimenkul ihalesine katılmak isteyenler taşınmaz ihale dökümanını, idare adresinde görebiliyor. Satın alınmak istenen gayrimenkul için belirlenen şartname satın alma bedeli, tahsilata yetkili bankalara ''Sosyal Güvenlik Kurumuna ödeme yapma'' talebi ile müracaatta bulunaran, Beyana dayalı tahsilat menüsünden TCKN veya vergi numarası ile 1008 kodundan yatırılarak, SGK'nın inşaat ve emlak daire başkanlığının Adakale Sok. No: 30 Kızılay/Ankara adresinden alınması gerekiyor.