Soyak Siesta Blue’da İzmirliler Göksel’le coştu

Soyak, İzmir’in mega projesi Siesta’nın yeni etabı Soyak Siesta Blue’yu DJ performansı ve ardından da Göksel’in konseriyle İzmirlilerin beğenisine sundu

Soyak Siesta Blue’da İzmirliler Göksel’le coştu

24 Eylül 2013 / emlakwebtv
İzmir’in 2 bin 200 konutluk mega projesi Soyak Siesta’nın yeni etabı Soyak Siesta Blue, 23 Eylül Pazartesi İzmir Arena Bayraklı’da gerçekleştirilen özel bir davetle İzmirlilerin beğenisine sunuldu. Sunuculuğu Savaş Karakaş tarafından yapılan geceye yaklaşık olarak 1200 davetli katıldı. Önce DJ performansıyla başlayan gecede, daha sonra Göksel davetlileri sevilen şarkılarıyla coşturarak unutulmaz bir konser verdi. 

Gecede #BenimiçinBlue hashtag’i kullanan üç şanslı davetli özel SPA paketi kazandı
Soyak Siesta Blue’nun lansman gecesinde Göksel’in konserinin yanı sıra interaktif bir sürpriz de yapılarak davetliler sahnede yer alan Tweet Wall’la karşılandı. Sahneye kurulan ‘Tweet Wall’ uygulamasıyla 2 saat içinde 500 tweet atan katılımcılar gece hakkındaki görüşlerini tüm davetlilerle paylaştı. Soyak Yapı’nın Facebook ve Twitter hesabı üzerinden yoğun iletişimini kurduğu ‘Tweet Wall’ etkinliğinde, #BenimiçinBlue hashtag’iyle yazılan tüm tweet’ler dev ekranda partiden canlı olarak takip edildi. Geceyi #BenimiçinBlue hashtag’i kullanarak paylaştıkları tweet’leriyle yorumlayan üç şanslı davetli özel SPA paketi kazandı.

Soyak Siesta Blue, lansman kapsamında çok özel fiyatlarla satışa sunuldu. 26 Eylül 2013 Perşembe gününe kadar kadar geçerli olan lansman kampanyasında da 1+1 daireler 98.000 TL, 2+1 daireler 189.000 TL, 3+1 daireler 260.000 TL, 3+1 Teraslı daireler de 414.00’den satılıyor.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta Blue