Sultanahmet Köftecisi’nden üniversitelilere destek

Tarihi Sultanahmet Köftecisi, İstanbul Üniversitesi ile Sabancı Üniversitesi’nin yıl sonu etkinliklerine sponsor olarak destek sağladı

Sultanahmet Köftecisi’nden üniversitelilere destek

27 Mayıs 2013 / emlakwebtv
İlk yurt dışı şubesini Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de açarak uluslararası marka olma yolunda adımını atan Tarihi Sultanahmet Köftecisi, 94 yıllık geleneğinde önemli yer tutan ‘’kazandığını paylaşma’’ anlayışını üniversitelilere sponsor olarak sürdürüyor. Tarihi Sultanahmet Köftecisi, İstanbul Üniversitesi ile Sabancı Üniversitesi’nin yıl sonu etkinliklerine sponsor olarak destek sağladı.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi, köftelerini stantlarda üniversite gençliğine sundu
Etkinliklere sponsor olan Tarihi Sultanahmet Köftecisi, 94 yıllık lezzetini yerleşkelerde kurulan stantlarda üniversite gençliğine sundu. Usta ellerde, baharat kullanılmaksızın et, ekmek, soğan ve tuzun mütevazı birleşimiyle hazırlanan ve mangal ateşinde pişirilen köfteler, stantlar önünde kuyruk oluşturan üniversiteliler tarafından adeta kapışıldı.

Koçyiğit: “köftemiz ,sunumumuz ve personelimiz hakkındaki yorumlar bizleri gururlandırdı’’
Tarihi Sultanahmet Köftecisi’nin 3.kuşak temsilcisi Mehmet Tezçakın ve ortağı Murat Koçyiğit, İstanbul ve Sabancı üniversitelerinden gelen sponsorluk taleplerini memnuniyetle kabul ettiklerini belirterek, ‘’94 yıldır süren geleneğimizde kazandığımızı paylaşmak da önemli bir yer tutuyor. Üniversite gençlerine destek olmaktan büyük mutluluk duyduk. Geçen yıl da Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Brandmarker 2012 etkinliğine sponsor olduk. Hem etkinlikler için ikramlar gönderdik hem de etkinliğe katılan yabancı konukları dükkanımızda ağırladık. Yabancı konukların, ilk kez tattıkları köftemiz ,sunumumuz ve personelimiz hakkındaki yorumları bizleri gururlandırdı’’ dediler.