Sundance Residences’da son 48 daire!

Bodrum’da inşa edilen Sundance Residences’ın son 48 dairesi için 0 peşinat, 120 ay vade ve 0 sıfır faiz oranı ile Ocak ayına özel bir kampanya hazırlandı

Sundance Residences’da son 48 daire!

13 Şubat 2014 / emlakwebtv
Bodrum Turgutreis’ in en güzel koylarından biri olan Kadıkalesi’nde yer alan Sundance Residences & Suites Hotel ile denize sıfır, doğayla iç içe, 5 yıldızlı konfor ve keyifli bir yaşam vaat ediyor. Bozatlı International’ın hayata geçirdiği Sundance Residences’ın son 48 dairesi için Ocak ayına özel hazırlanan kampanya yatırım fırsatı sunuyor.

Sıfır peşinat, sıfır faiz
Sundance Residences & Suites, yaşamınız için en ideal karışımı sunuyor. Denize sıfır özel konumu, 4000 metrekarelik kum plajı, çevre düzenlemesi, konforlu iç mimarisi, açık havuzları, restoranları, barları, spor tesisleri ve hayatın tüm stresinden arındıran SPA’sı ile yaşam felsefesini değiştirmek isteyenleri yüzde 0 peşinat, 120 ay vade, 0 faiz ile tapu sahibi olmaya davet ediyor.

Sundance Residences & Suites; deniz kıyısında, 22.568 metrekare alana konumlanmış 9 blok içerisinde, 175 rezidans ve 22 odalı bir butik otelden oluşuyor. Sundance Residences, 68 m2’den, 222 m2’ye kadar 24 farklı daire tipinde sunduğu modern ve zarif konseptinde mükemmelliğin anahtarını 110 bin – 475 bin euro arası fiyatlarla sunuyor.

Proje Bilgisi: Sundance Residences