Sur Yapı Alışveriş Caddeleri'ni tanıttı

Sur Yapı, Perekande Günleri kapsamında Corridor, Exen İstanbul ve Mirage alışveriş caddelerinin lansmanını gerçekleştirdi

Sur Yapı Alışveriş Caddeleri'ni tanıttı

Sur Yapı, Perakende Günleri kapsamında Corridor, Exen İstanbul ve Mirage alışveriş caddelerinin lansmanını yaptı. Sur Yapı önümüzdeki yıl da Eyüp'de yer alan Axis İstanbul ve Bursa'da yer alan MARKA AVM'yi hizmete açmayı planlıyor. Firmanın 2016 planları arasında ayrıca İzmir Marina Park karma projesinin de inşaatına başlamak da bulunuyor. 

Sur Yapı alışveriş caddeleri
Sur Yapı
tarafından hayata geçirilen Corridor, Exen İstanbul ve Mirage projelerinde yer alan alışveriş caddelerinin site sakinleri ve bölge halkı tarafından faydalanabilen buluşma noktaları haline gelmesini hedefliyor. Söz konusu 3 projenin alışveriş caddelerinde toplam 120'ye yakın mağaza yer alıyor. 

Sur Yapı Alışveriş Caddeleri'ni tanıttı

Sur Yapı 400 mağazaya doğru
Önümüzdeki süreçte hayata geçirilmesi planlanan Sancaktepe, Koşuyolu, Topkapı ve Ümraniye projelerinin alışveriş caddelerinin tamamlanmasının ardından 400'ü aşkın mağazaya ev sahipliği yapacak olan Sur Yapı, eski cadde kültürünü modern mimari ile buluşturmayı ve 7 alışveriş caddesi ile cadde alışverişine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Sur Yapı'nın alışveriş ve perakende sektöründe de büyümeye devam ettiğini, AVM'lerin yanı sıra ihtiyaca yönelik bölgelerde AVM caddelerini de hizmete açtıklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas:

"Alışveriş merkezlerimiz kadar geleneksel alışveriş biçimi olan sokak çarşısında alışverişi, cadde konseptiyle ve çok daha modern mimarilerle hayata geçiriyoruz… Büyük şehirlerde koşuşturmaca içerisinde geçen hayatlara alışveriş caddelerimizle bir farklılık sunuyoruz, açık havada gezme ve ihtiyaçlarını karşılayabilme olanağı tanıyoruz”  dedi. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı