Sur Yapı Axis İstanbul’da metrekaresi 20 dolara kira garantili ofis!

Axis İstanbul’da Haliç ve şehir manzaralı A plus lüks ofisler için metrekare başına 20 dolar kira garantisi veriliyor

Sur Yapı Axis İstanbul’da metrekaresi 20 dolara kira garantili ofis!

Sur Yapı ve Hayat Holding imzasıyla, İstanbul’un önemli ticaret bölgesinin kalbi Edirnekapı’da inşa edilen Axis İstanbul, ofis ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. Haliç ve şehir manzarasına hakim olan projede teslimlerin bu yılın son çeyreğinde başlaması planlanıyor.

Sur Yapı Axis İstanbul için hazırlanan özel kampanyaya göre; tutar üzerinden yüzde 10 oranında indirim yapılıyor. Ayrıca 1 yıl boyunca A plus ofis sahiplerine metrekare başına 20 dolar kira garantisi veriliyor. Bu durumda örnek ödeme planına göre;

74 metrekarelik bir ofisin 328 bin dolar + KDV fiyatı TL'ye sabitleniyor ve 967 bin 650 TL olan tutar üzerinde yüzde 10 indirim yapılıyor. İndirimli 870 bin 840 TL'lik fiyatın yüzde 35'i peşinat olarak ödendikten sonra kalan yüzde 65'lik kısmı ise vade farksız 48 ay eşit taksitlerle ayda 11 bin 790 TL şeklinde veriliyor.

Sur Yapı Axis İstanbul, kira kampanyası kapsamında ise Sur Yapı, ofisler için 1 yıl boyunca metrekare başına 20 dolar kira garantisi veriyor. Böylece 11 bin 790 TL'lik taksitlerin yaklaşık 4 bin 500 TL'lik kısmı 1 yıl boyunca Sur Yapı kira garantisi kapsamında karşılanmış oluyor.

Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezarın karşısında konumlanan Axis İstanbul projesinin ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunuyor. Metrobüs durağına sadece 600 metre mesafede olan projeden kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı - Hayat Holding
Proje Bilgisi: Axis Istanbul