Sur Yapı'dan iki yakaya iki proje

Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans ve Sultanbeyli Sur Yapı İlkbahar Projelerinin lansmanını yaptı. İki proje toplamda 550 milyon TL'ye mal olacak

Sur Yapı'dan iki yakaya iki proje

Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans ve Sultanbeyli Sur Yapı İlkbahar Projelerinin lansmanını yaptı. İki proje toplamda 550 milyon TL'ye mal olacak 

Güneşli Mirage Rezidans Projesi
Sur Yapı tarafından Güneşli'de hayata geçirileekr olan Mirgae Rezidans Projesi 73 bin 700 metrekarelik inşaat alanıyla dikkat çekiyor. 300 milyon TL'lik yatırı bedeline sahip proje, 17 katlı 3 bloktan ve 60 mağazalık alışveriş caddesi içeriyor. Projede 342 rezidans yer alacak. 

340 bin TL'den başlayan fiyatlar
58 metrekare ile 234 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri barındıran proje, 340 bin-1 milyon 340 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip.  

Güneşli bölgesinin sürekli yükselen ve hızla gelişen niteliğine dikkat çeken Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas,: 'Daha önce inşa ettiğimiz Corridor Rezidans ve Çarşı projemizden sonra bölgede yeni bir projeye daha başladık. Mirage Rezidans, TEM otoyoluna, Atatürk Havalimanı'na, E-5 karayoluna ve metro istasyonlarıyla dikkat çekiyor.' dedi.  

Sur Yapı İlkbahar Projesi
Sur Yapı'nın 250 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirdiği Sultanbeyli merkezli Sur Yapı İlkbahar da ulaşım akslarına yakınlığyla dikkat çekiyor. 57 bin 668 metrekarelik inşaat alanına sahip projenin ilk etibında 5 blok üzerinde 304 konut yer alcak. İkinci etabında ise 200 konutun yer alacağı Sur Yapı İlkbaharda fiyatlar 185 bin TL-860 bin TL arasında değişecek.

Lansmana özel yüzde 10 indirim
Proje kapsamında lansman dönemine özel yüzde 10 indirim fırsatı sunan Sur Yapı, projede bahçeli, dubleks ve geniş teraslı dairelere de yer verdi.  

Firma Bilgisi: Sur Yapı