Sur Yapı İlkbahar 2. Etap fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

İki etaplık bir yaşam alanı olarak yükselen Sur Yapı İlkbahar projesinin ikinci etabında daire fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Sur Yapı İlkbahar 2. Etap fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Anadolu Yakası’nın gelişen yüzü Sultanbeyli’de inşa edilen İlkbahar projesi, Sur Yapı imzası taşıyor. İki etaptan meydana gelen projenin 2017 yılının son çeyreğinde tamamlanması ve teslimlerinin başlaması bekleniyor.

Sur Yapı İlkbahar 2. Etap projesinde satılık dairelerin fiyatı minimum 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili alım yapıldığında tutar üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor.

Yatay mimari konsepti ile tasarlanan Sur Yapı İlkbahar projesi, bir etabında 4 blok, diğer etabında ise 6 blok olmak üzere toplam 10 bloktan meydana geliyor. Projede alanları 51 metrekare ila 293 metrekare arasında olan 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneği bulunuyor.

25 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar projesi; Tem otoyolu ve 3. Köprü bağlantı yollarına, Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne, Özyeğin Üniversitesi’ne ve Aydos Ormanı’na yakın mesafede.

Yaklaşık 504 adet daireye yer verilen Sultanbeyli İlkbahar Evleri’nin inşaat alanı 57 bin 668 metrekare olarak hesaplanıyor. 250 milyon lira yatırım bedeli ile inşa edilen projede geniş bahçe ve teras alanları ön planda tutuluyor.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ilkbahar