Sur Yapı Lavender Sancaktepe Kasım 2018’de teslim edilecek

İstanbul Sancaktepe’de yükselecek olan Lavender projesinin teslimleri 2018 yılının Kasım ayında yapılacak

Sur Yapı Lavender Sancaktepe Kasım 2018’de teslim edilecek

550 milyon TL yatırım bedeli ile Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Lavender, İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde yer alıyor. Projenin 2018 yılının Kasım ayında yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

1+1’den 4+1’e kadar 29 farklı tipte daire seçeneğine yer verilen Lavender Sancaktepe, 43 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayat buluyor. Projenin inşaat alanı ise yaklaşık 105 bin metrekare olarak belirleniyor.

Toplam 535 adet daire ile ticari birimlerden meydana gelen Sur Yapı Lavender Sancaktepe’de göl blokları, teras blokları ve bahçe blokları olmak üzere farklı konsepte tasarlanmış bloklara yer veriliyor.

Lavender Sancaktepe projesinde dairelerin alanı 57 metrekare ila 226 metrekare arasında değişiyor. Projeden 60 ay vadeli alımlarda yüzde 0,42; 120 ay vadeli alımlarda ise yüzde 0,70 oranında faiz uygulanıyor.

Az katlı bloklardan oluşan Sur Yapı Lavender Sancaktepe’de 9 konut bloğu, ortadaki ana bahçe alanının çevresinde yer alırken, 5 blok projenin giriş cephesini oluşturacak şekilde konumlanıyor.

Sancaktepe Lavender projesinden metro ile Üsküdar’a 20 dakikada, Yenikapı’ya 30 dakikada ve Taksim’e ise 45 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolları ile Üsküdar-Çekmeköy metro hattı Sancaktepe’den geçiyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Lavender Sancaktepe