Sur Yapı Vitrin kampanyaları

Sur Yapı Vitrin kampanyaları Mart sonuna kadar devam edecek

Sur Yapı Vitrin kampanyaları

Sur Yapı Vitrin 120 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Sur Yapı Vitrin 250 adet konuttan meydana geliyor. Sur Yapı Vitrin projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Sur Yapı Vitrin satılık daire büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor. Sur Yapı Vitrin satılık daire büyüklükleri şöyle:
50-76 metrekare 1+1,
71-207 metrekare 2+1,
141-253 metrekare 3+1,
200 metrekare 4+1.

Sur Yapı Vitrin projesi özellikleri
Sur Yapı Vitrin projesi özellikleri arasında yüzme havuzu, güvenlik, otopark, fitness center, spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, sauna yer alıyor.

Sur Yapı Vitrin ödeme planı
Sur Yapı, Mart ayı boyunca İstanbul Sultanbeyli Vitrin projelerinde kampanya başlattı. 'Mutluluk Evinizde, Peşinatı Teslimde' sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Sur Yapı, toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 indirim imkanı sunuyor. Kalan tutar için ise teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız yüzde 75 banka kredisi sabit taksit ödeme fırsatı sunan Sur Yapı, kalan yüzde 25 peşinatın ise konut tesliminde ödenmesi olanağı sunuyor.

Sur Yapı Vitrin fiyat listesi
Sur Yapı Vitrin projesinde 3+1 800 Bin TL'lik bir ev için toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 kapsamında 40 Bin TL'lik indirim uygulanıyor. Yapılan indirimin ardından 760 bin TL'lik ev için konut teslim tarihine kadar müşteriler yüzde 75'lik krediyi sabit taksitler şeklinde ödüyor. Ara ödemenin alınmadığı kampanya kapsamında yüzde 25'lik peşinat ise anahtar teslim tarihi olan Aralık 2016'da gerçekleştiriliyor.

Sur Yapı Vitrin nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Sur Yapı Vitrin Sultangazi'de konumlandırılıyor.

Sur Yapı Vitrin adres bilgileri: Yunus Emre Mahallesi 16626 Sok. Sultangazi/İstanbul

Sur Yapı Vitrin nasıl gidilir?
TEM- Maslak Yönünden Geliş: Gaziosmanpaşa – Alibeyköy sapağından girin ve yolu sağa doğru takip edin. Gaziosmanpaşa Belediyesi önündeki göbekten yukarı doğru devam edin ve ikinci sola dönün. Daha sonra da tabelaları takip edin.

Atatürk Havalimanı- Mahmutbey Yönünden Geliş: Gaziosmanpaşa – Alibeyköy sapağından girin ve ikinci sağda bulunan Çevreyolu-Sultangazi sapağından sağa dönün. 500 metre ilerleyip kavşaktan sola dönün. Tabelaları takip ederseniz satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Vitrin Sultangazi iletişim bilgileri
444 5 787

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı