Tahincioğlu Gayrimenkul'den Nidapark Bomonti projesi!

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Şişli Bomonti'de inşa edeceği Nidapark Bomonti projesinin detayları yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor

Tahincioğlu Gayrimenkul'den Nidapark Bomonti projesi!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Şişli ilçesine bağlı Bomonti semtinde yükselecek olan Nidapark Bomonti, Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyacak. Detayları netlik kazanmaya başlayan proje; konut, ofis ve otel bölümlerinden meydana gelecek. 

153 milyon 283 bin TL yatırım bedeli ile inşa edilecek olan Nidapark Bomonti'de; 536 adet daire, 102 adet ofis, 168 oda kapasiteli otel ve 12 adet ticari birime yer verilecek. Proje toplam 18 bin 79 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanacak. 

Nidapark Bomonti projesi; Tower Rezidans, Podium Rezidans ve otel binası olmak üzere üç blok halinde hayat bulacak. Projenin Tower Rezidans bloğunda; 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler; Podium Rezidans bloğunda; 1+1, 2+1, 2,5+1 ve 3+1 tipinde daireler mevcut olacak. 

Hilton İstanbul Bomonti Otel&Conference Center projesine 100 metre mesafede yer alacak olan Nidapark Bomonti, merkezi lokasyonu sayesinde ulaşım kolaylıkları da sağlayacak. 

Tahincioğlu Nidapark Bomonti'nin sosyal donatıları içerisinde; 220 metrekare açık havuz, 120 metrekare kapalı havuz, 300 metrekare yeşil alan, güvenlik hizmeti, fitness salonu, lobi, çocuk oyun alanları, spor alanları ve yürüyüş alanları bulunacak. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Bomonti