Tahincioğlu'nun Evden Destek Ol reklam filmi yayına girdi

Tahincioğlu Gayrimenkul, Fransa'da gerçekleştirilecek 15. Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılma hakkı kazanan Türkiye Milli Takımı'na destek sunmak amacıyla geliştirdiği "Evden Destek Ol" reklam filmini kamuoyu ile paylaştı

.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından geliştirilen "Evden Destek Ol" platformu için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. Film, bu sene 35.'si gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası'na katılma şansı kazanan Türkiye Milli Futbol Takımı'na destek  temasını işliyor.

Milli Futbol Takımı'na destek
Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından geliştirilen platform Tahincioğlu Gayrimenkul'ü instagramdan takip eden ve "kırmızı", "beyaz", "en büyük" Türkiye sözcüklerinden herhangi birini söylediği videoların sosyal medya üzerinden yayınlanması kurgusuna dayanıyor. Çekilen videolar #EvdenDestek etiketi ile paylaşılacak.

Katılımcılara ödül
Oluşturulan platform, katılımcılara hem Türkiye Milli Futbol Takımı'na destek olma hem de çok sayıda ödül kazanma şansı da sunuyor. Yarışmaya katılanlar arasından yapılacak çekilişle İspanya-Türkiye maçını Rüştü Reçber ile birlikte izlemenin yanı sıra 300 kişiye de lisanslı Euro 2016 Türkiye Taraftar Tişörtü verilecek.