Tarihin merkezine yolculuk: Nar Bağdatlıyan Otel

Galata Kulesi ve Taksim'e yürüme mesafesindeki Nar Bağdatlıyan, tarihi dokusuyla da dikkat çekiyor

Tarihin merkezine yolculuk: Nar Bağdatlıyan Otel

Tarihi ve turistik dokusu ile İstanbul'u ziyaret eden herkesin ilgi noktalarından biri olan İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi gibi mekanlara yürüme mesafesinde olan Nar Bağdatlıyan Otel, tek ya da çift kişilik odaları, Queen ve King süitleriyle yeni bir konaklama deneyiminin kapılarını açıyor.

19. yüzyılda kalma bina
Nar Bağdatlıyan Otel, 19 yüzyıldan kalma bir binanın titizlikle yapılan restorasyonu sonucunda tasarlandı. Modern mimari anlayışının izlerini de taşıyan otel, geçmişle geleceğin harmanlandığı bir bakış açısına sahip.  İçinde aynı zamanda bir restoran da bulunan konaklama tesisteki bütün odalarda televizyon, mini bar, güvenlik kasası ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti yer alıyor.

Merkezi lokasyon
İstanbul'un en önemli ulaşım sistemlerinden biri olan Metro'ya erişim sayesinde Atatürk Havaalanı, Maslak, Levent gibi lokasyonlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.  2012 yılından bu yana faaliyet gösteren Nar Otelleri zincirinin yeni üyesi Nar Bağdatlıyan Otel, şehrin tarihi dokusuna, kültürel zenginliğine ve yerel mimari anlayışlarına saygılı tasarımı ile dikkat çekiyor.