Teknik Yapı Concord Fikirtepe!

Teknik Yapı Concord Fikirtepe’nin özel ödeme planına göre, 50 aya kadar 0 faizle taksit seçeneğinden yararlanılabiliyor

Teknik Yapı Concord Fikirtepe!

Teknik Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası’nın Fikirtepe bölgesinde hayata geçirilen Concord İstanbul, iki etaplık bir yaşam alanı olarak yükseliyor. Projede teslimlerin 2016 yılının Eylül ayında başlaması bekleniyor.

Concord Fikirtepe’nin ilk etabı tamamı rezidans olmak üzere 3 blokta 622 adet daire oluşuyor. Projenin ilk etabında studio, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde farklı cephe, büyüklük ve konumda daire seçeneklerine yer veriliyor.

Concord Fikirtepe’nin ikinci etabı toplam 553 adet daire ile 10 adet ticari birimden oluşuyor. Projenin ikinci etabındaki 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin büyüklüğü 48 metrekare ila 129 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

E5 karayolu üzerinde bulunan ve metro hattına yakın mesafede olan Concord Fikirtepe’nin ayrıcalıkları içerisinde; yüzme havuzları, fitness center, kafeterya, Türk hamamı, sauna, spor alanları ve sosyal tesis alanı bulunuyor.

Farklı ödeme seçenekleri sunulan Teknik Yapı Concord Fikirtepe’den daire satın almak için tutarın yüzde 10’luk kısmı peşinat olarak verildiği durumda kalan tutar için 50 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı