Teknik Yapı Concord İstanbul nasıl gidilir?

Teknik Yapı Concord İstanbul nasıl gidilir? sorusunun cevabına ve proje özelliklerine haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Teknik Yapı Concord İstanbul nasıl gidilir?

Teknik Yapı Concord İstanbul nasıl gidilir? sorusuna değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Concord İstanbul 11 bin 504 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 

Concord İstanbul’da 1+0’dan 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Concord İstanbul satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor. 

650 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Concord İstanbul’da toplam 1.175 adet daire bulunuyor. Concord İstanbul satılık daire tavan yüksekliği net 2.78 metre olarak tasarlanıyor. Concord İstanbul teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Concord İstanbul özellikleri
Teknik Yapı projesi olan Concord İstanbul kentsel dönüşüm projesi olup, konut sahiplerine zengin sosyal donatı imkanı sağlıyor. Concord İstanbul satılık daire sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi gibi imkanlardan fayda sağlayabiliyor. Ayrıca Concord İstanbul projesinde sauna, Türk hamamı, otopark da yer alıyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Fikirtepe Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

-E5 karayoluna paralel ve (E5’e direkt çıkış yapılacağına yönelik planlamalar var), 
-İki metro durağı arasındaki mesafe yaya olarak 5 dakika, 
-1. ve 2. köprü bağlantılarına araçla 15-20 dakika, 
-Hem denize hem de İstanbul’un en işlek caddesi Bağdat’a komşu.

Concord İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.concordistanbul.com
Telefon: 444 10 08

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Concord Istanbul