Teknik Yapı'dan dev kampanya

Teknik Yapı sektördeki satışları hareketlenmesi için desteğini Metropark projesi ile veriyor. Teknik Yapı kampanyası 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak

Teknik Yapı'dan dev kampanya

Teknik Yapı sektördeki satışları hareketlenmesi için desteğini Metropark projesi ile veriyor. Teknik Yapı kampanyası 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak. 

Stoklarla sınırlı olan kampanyada konut alıcıları yüzde 20 peşinat, 10 yıl vade ve aylık yüzde 0,70 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı yakalıyor. Hemen teslim dairelerin bulunduğu Metropark projesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. 

Halkalı'da yükselen Metropark projesi yatırım için oldukça uygun bir proje olarak öne çıkıyor. 6 dikey, 6 yatay bloktan oluşan projede iki blok 38 ve 36 katlı, diğer dört blok ise 25 katlı. İki kule ise tamamen home-ofis tarzında inşa edildi. 

Metropark projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

1.272 konut ve 30 ticari birimden meydana gelen Metropark projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor. Projede daire büyüklükleri ise 28 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Teknik Yapı Metropark nerede? 

Halkalı'da havaalanına 5 dakikalık mesafede yükselen Metropark TEM ve E-5 bağlantı yollarına oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

 

"Teknik Yapı'dan dev kampanya" Başlıklı Haberin Galerisi

Teknik Yapı'dan dev kampanya

Teknik Yapı'dan dev kampanya

Teknik Yapı'dan dev kampanya

Teknik Yapı'dan dev kampanya

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Metropark