Temmuz teslim! Demir Romance!

Demir Romance projesinin bu ay içinde teslim edilmesi bekleniyor

Temmuz teslim! Demir Romance!

Demir Romance 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Demir Romance 776 daire, 28 villa ve 60 ticari birimden oluşuyor. Demir Romance 35 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Akıllı ev teknolojisi kullanılan Demir Romance satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 229 metrekare arasında değişiyor.

Demir Romance özellikleri arasında açık kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmetinin yanı sıra fitness merkezi, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, sinevizyon, oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş yer alıyor.

Demir Romance  E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna aracınızla 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na da 20 dakika mesafede yer alması ile hayatın tam merkezinde yükseliyor. 

Demir Romance teslimleri Temmuz'da gerçekleşmesi planlanıyor. Fiyat ve ödeme detayları Demir Romance satış ofisi tarafından veriliyor. Demir Romance kiralık daire fiyatlarının da 850 TL’den başlaması planlanıyor.

Demir Romance iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 116
Web: http://www.demirromance.com/

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance