Tepe, Narlife’la nar serisini üçledi

Tepe İnşaat, Narcity ve Narkule projelerinin ardından Narlife projesiyle Maltepe’de Nar serisini üçlüyor. Narlife’ta fiyatlar lansamana özel 160 bin TL’den başlıyor

26 Eylül 2012 / emlakwebtv

Tepe İnşaat, Maltepe’deki yeni projesi Narlife’ta satışlara başladı. Stüdyo’dan 4+1’e kadar daire seçeneklerinin yer aldığı Narlife’ta fiyatlar 160 bin TL ile 845 bin TL arasında değişiyor. 609 konutluk Narlife’te yaşam 30 Mart 2015’te başlayacak.

Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, Tepe İnşaat olarak Maltepe’de önemli bir marka değeri yarattıklarını anlarak, Narcity ve Narkule projelerinin bu bölgenin   bir yaşam merkezi haline gelmesinde büyük rol oynadığını hatırlattı.

Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal ise “Nar serisiyle çıktığımız yolculuğumuza, yeni bir ‘tane’ ekleyerek devam ediyoruz. 609 adet konuttan oluşan Narlife’ta, siyatlar daire büyüklüklerine göre 160 bin TL ile 845 bin TL arasında değişiyor” diye konuştu. Erkartal, yüzde 60’ı deniz manzarasına hakim projenin LEED Gold sertifikasına da aday olduğunu kaydetti.

Tepe İnşaat Yurtiçi Mali İşler Koordinatörü Tuncay Kutlu da “Garanti Bankası ile yapmış oldukları anlaşma doğrultusunda Narlife’tan daire almak isteyenlerin 60 ay süresince yüzde 0,91 ve 120 ay süresince yüzde 0,93 aylık faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabileceklerini söyledi.

Proje Bilgisi: Narlife