Tilia satılık son 20 daire

Sur Yapı’nın hayata geçirdiği Tilia satılık son 20 daire yeni sahibini arıyor!

Tilia satılık son 20 daire

Emlakwebtv
Sur Yapı’nın Çekmeköy’deki yeni projesi Tilia’da satışlar devam ediyor. Yoğun talep gören Tilia satılık son 20 daire yeni sahibini bekliyor. Az katlı, yatay bloklardan oluşan projede daire büyüklükleri 118 ila 120 metrekare arasında değişiyor. 118 metrekarelik 2+1’lerin 397 bin TL, 120 metrekare 2+1’lerin ise 403 bin TL’den satışa sunulduğu Tilia satılık son 20 daire kaldı.  

Oya ağacı, iri çiçekli manolya ve erguvanlarla çevrili projede kendinizi bir botanik bahçe gezisinde hissedebilirsiniz. Avlusunda “Taşdelen Sedir” adı verilen bir sosyal yaşam alanı bulunan Tilia’da manolya ağaçları altında yer alan parklar, sosyal tesisler, mini basketbol sahası, barbekü alanı, havuz ve dinlenme tesisleri de yer alıyor.

Tilia projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu ve Şile otobanına sadece 1.1 kilometre mesafede yer almasının yanında Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ulaşım arterlerine ve yapımı devam eden metro hattına yakınlığıyla dikkatleri çekiyor. Ayrıca proje meşhur Taşdelen doğal kaynak suyu ve Taşdelen Ormanı’na da oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.