TIR PARKINDAN 5 YILDIZLI YAŞAM MERKEZİNE

Emay İnşaat ve Erko Grup Doğu Ataşehir’in tır parkını 5 yıldızlı imkanların sunulduğu bir yaşam merkezine çevirdi. Park olarak kullanılan arazide hayata geçirilen Brandium Ataşehir’de satışlar sürüyor

TIR PARKINDAN 5 YILDIZLI YAŞAM MERKEZİNE

25 Ekim 2014 / Posta Gazetesi

Uzun süre tır parkı olarak kullanılan arazi Emay İnşaat , Erko Grup ortaklığının dev yatırımıyla, Doğu Ataşehir’in yaşam ve alışveriş merkezi Brandium Ataşehir’e dönüştü. 18 ay önce alışveriş merkezinin açıldığı Brandium AVM’de ziyaretçi sayısı her geçen gün artarken zincir markalar, mağaza metrekarelerini büyütmek için AVM yönetiminden talepte bulunuyor. Öte Yandan Brandium Ataşehir’in konut bölümünün son etabında yer alan 400 konut önümüzdeki günlerde bir kampanya eşliğinde satışa sunulacak. Bölgesinin gelişiminde önemli rol oynayan ve bölgenin tek alışveriş veriş merkezini de içinde barındıran Brandium Ataşehir, toplamda bin 150 konu, 2 otel, 3 bin kişilik kongre merkezi ve alışveriş merkezinden oluşuyor.

Yüzde 40 ziyaretçi artışı

Emay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çağlar, Brandium Ataşehir projesinin , konutları, alışveriş merkezi ve otelleriyle bulunduğu bölgenin gelişimine önemli bir katlı sunduğunu ifade ederek, Mağazaları, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Brandium Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçi sayısını 1 yılda yüzde 40 artırdığına dikkat çekti. Alışveriş merkezindeki zincir mağazaların metrekarelerini büyütmek için talepte bulunduklarına değinen Hakan Çağlar, hafta sonları ziyaretçi sayısının 30 binin üzerine çıktığını kaydetti.

400 konut için kampanya geliyor

Hakan Çağlar Brandium Ataşehir’de yer alan konutların 1 yıl önce tamamlanarak, yaşamın başladığını hatırlatarak, taşınmaya hazır son etaptaki 400 daireyi ise önümüzdeki günlerde özel bir kampanya eşliğinde satışa sunacaklarını açıkladı. Hakan Çağlar satışa sunacakları dairelerin projedeki en seçkin daireler olduğunu vurguladı.

KentPlus Kadıköy’de yüzde 30’la geri alım garantisi

Hakan Çağlar, Kadıköy Fikirtepe’de ruhsat alan dört projeden biri olan KentPlus Kadıköy projesinde satışlara başladıkları kaydederek, “Burada arsa sahiplerinin daireleri dışında satışa sunduğumuz 450 daireden 225’ini sattık. 2 ada da 3 blok yapacağız. 1 adada 2 blok, diğerinde ise 1 blok olacak. Şu anda ruhsatını aldığımız 2 blokta satışlarımız sürüyor. Diğer bloğun yer aldığı adada ise ruhsat süreci devam ediyor.Emay inşaat, KentPlus Kadıköy’de sıra dışı bir kampanyaya da imza atıyor. Kampanya kapsamında Emay İnşaat, KentPlus Kadıköy’de sattığı daireleri teslimat döneminde yüzde 30 farkla geri alma garantisi veriyor.

Anadolu Yakası’nın ilk Decathlon’u Brandium’a geliyor

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de ki 10’ncu, İstanbul’daki 4’üncü mağazasını, Brandium Ataşehir Alışveriş Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor. Decathlon’un İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazası olacak Brandiıum Decathlon, 2 bin 100 metrekarelik büyüklüğe sahip olacak. Dekorasyon çalışmaları devam eden mağazanın önümüzdeki günlerde hizmete girmesi bekleniyor.