TOKİ Adıyaman Gerger başvuruları!

TOKİ Adıyaman Gerger Projesi kapsamında yer alan konutların başvuruları 30 Haziran 2016 tarihinde sona erecek

TOKİ Adıyaman Gerger başvuruları!

TOKİ Adıyaman Gerger Projesi kapsamında yer alan konutların başvuruları 30 Haziran 2016 tarihinde sona erecek. Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleşecek olan konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Gerger Şubesi aracılığıyla olacaktır. Projeye başvurular ise ilgili bankanın Gerger Şubesi tarafından kabul edilecek. 

Adıyaman Gerger TOKİ Konutları fiyatları 65 bin 362 TL ile 130 bin 995 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede konutlar konut alıcılarına yüzde 15 peşinat 120 ay vade, yüzde 12 peşinat bedeli için ise 180 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Konut seçimi yapan alıcı yukarıda belirlenen alternatifler çerçevesinde peşinatını Gerger Şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. Adıyaman Gerger TOKİ evlerinde başvurular 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Konut alıcıları, gayrimenkulün tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

TOKİ Adıyaman Gerger Konutları'nda konutların teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutların anahtar teslimi, idarece belirlenecek program dahilinde gerçekleşecektir. 

Firma Bilgisi: Toki