TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap fiyatları için tıklayın!

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap fiyatları ve ödeme planı burada.

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap fiyatları için tıklayın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara'da inşa edilen TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap projesi kapsamında 93 adet konutun başvuru süreci 27 Mart'ta dolmuştu. Konutların sahiplerini belirleyecek kura ise 2 Nisan'da çekilecek.

2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap Evleri'nin fiyatları 101 bin TL ile 170 bin TL arasında değişiyor. Konutların ödeme planlarına göreyse, yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunabilecek projede aylık taksitler de 631 TL'den başlıyor, 1.594 TL'ye kadar yükseliyor.

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap kura çekilişi ile ilgili olarak TOKİ tarafından yayınlanan bilgilendirme aşağıda yer alıyor;

"Proje kapsamında satışa sunulmakta olan konut adedinden fazla başvuru olduğu takdirde, başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların, noter huzurunda "Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası" 02 Nisan 2015 tarihinde çekilecektir. Kura çekim işlemleri 3. maddede belirlenen kategori önceliğine göre gerçekleştirilecektir. Konut sayısından daha az başvuru olduğu takdirde "Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası" çekilmeyerek, İdarenin belirleyerek kullanıma açacağı bloklar arasından, kategori önceliğine göre başvuru sırası esas alınarak konut seçimleri yapılacaktır. Kura çekildiği takdirde 1. kategoride çekilen kura sadece konut belirlemeye yönelik olacaktır. Kuranın çekileceği yer, ilgili Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinde ve İdarenin web sayfasında (www.toki.gov.tr) duyurulacak."

Firma Bilgisi: Toki