TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları devam ediyor!

Bilecik Bozüyük'te Toplu Konut İdaresi stoklarında 82 adet konutun bulunduğu TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları devam ediyor

TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları devam ediyor!

Bilecik Bozüyük'te Toplu Konut İdaresi stoklarında 82 adet konutun bulunduğu TOKİ Bilecik Bozüyük başvuruları devam ediyor. Projede yer alan konutlar ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme imkanı ile açık satışa sunulacak. 

Bilecik Bozüyük TOKİ projesi kapsamında yer alan konutların satışları Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Bozüyük Şubesi olacaktır. Açık satış yöntemi ile satışı yapılacak olan konutlar için başvurular 30 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Projedeki konutların fiyatı ve şartları ilgili banka şubelerinde ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın internet sayfasında duyurulmaktadır. En düşük ve en yüksek fiyatlar ise 108 bin 965 TL ve 135 bin 607 TL olarak belirlendi. 

Alıcılar konutlarını, yüzde 10 peşinat 108 ay vade, yüzde 15 peşinat 120 ay vade, yüzde 20 peşinat 144 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubesine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

TOKİ Bilecik Bozüyük Konutları'nda; 

* Konut satın almak için başvuruda bulunanların Bilecik il sınırları içerisinde son 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması,
* Başvuruda bulunanları tapuda kayıtlı konutlarının bulunmaması, Toki'den konut satın almamış ve kredi kullanmamış olması,
* Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması şartları kaldırılmıştır. 

Firma Bilgisi: Toki