Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura çekilişi ne zaman?

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura çekilişi ne zaman? İşte yanıtı...

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura çekilişi ne zaman?

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura çekilişi ne zaman? İşte yanıtı... Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri için başvurular 14 Mart tarihinde başlayacak. Halkbank'ın Bilecik İlinde bulunan yetkili şubelere yapılacak olan başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri kura çekilişi ne zaman? 

Bilecik Bozüyük Toki Emekli Konutları kura çekilişi 15 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi ve konut belirleme kurası sonrasında hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar başvuru bedellerini 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halkbank yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Hak sahibi olan emekli vatandaşlar ise idarenin belirleyeceği tarihlerde Halkbank Bozüyük Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Başvuru sahipleri, başvuruları sırasında nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile birlikte 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Türkiye Halkbank yetkili şubelerine başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etme şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır. 

Emekli Grubu Konut Projelerinin tamamında olduğu gibi Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri'nden konut sahibi olanlar borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler. Ayrıca, sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar, alıcı veya ailesi için ikamet şartı aranacak. İkamet edilmediğinin tespit edilmesi halinde ise sözleşmeleri feshedilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki