TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi başvuruları 12 Ocak’ta bitiyor

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesinde toplam 2521 işyeri için yapılacak başvurular 12 Ocak 2015 tarihinde sona eriyor.

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi başvuruları 12 Ocak’ta bitiyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ortaklığıyla hayata geçirilen TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesinde toplam 2521 adet işyeri için yapılacak başvurular 8 Aralık 2014 tarihinde başlamıştı. Sürecin devam ettiği projede başvurular, 12 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek.

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesinde yer alan işyerlerinin başvuru işlemlerinde, T.C. Halk Bankası A.Ş.'nin Bursa ili genelindeki tüm yetkili şubeleri tarafından yapılacak. Başvuru yapacaklar, ilgili bankaya 4 bin TL'lik başvuru bedeli yatıracaklar.

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi projesi için TOKİ tarafından yayınlanan bilgilendirme ise şöyle;
"Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) işbirliğinde, talep örgütlenmesi yöntemiyle gerçekleştirilecek olan Bursa Büyük Sanayi Sitesi Projesi ile ilgili başvuru sahiplerinin her türlü bilgilendirilmesi Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) sorumluluğunda olacaktır."

Firma Bilgisi: Toki