TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Denizli Karahayıt Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları 30 Haziran'da sona eriyor

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Denizli Karahayıt Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları 30 Haziran'da sona eriyor. 

Proje kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Akköy Şubesi olacaktır. Açık satış yöntemi ile satışı yapılacak olan konutların başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

TOKİ Denizli Karahayıt konutlarında konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

Konut alıcıları aynı zamanda, gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Denizli Karahayıt TOKİ başvuruları 30 Haziran'da sona erecek. 

Projede yer alan konutların teslim süresi ise sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutlar anahtar teslim, idarece belirlenecek program dahilinde gerçekleşecektir. 

Firma Bilgisi: Toki