Toki Denizli Karahayıt Evleri son başvuru tarihi

Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek olan 161 adet konutun bulunduğu Toki Denizli Karahayıt Evleri son başvuru tarihi 30 Haziran 2016...

Toki Denizli Karahayıt Evleri son başvuru tarihi

Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek olan 161 adet konutun bulunduğu Toki Denizli Karahayıt Evleri son başvuru tarihi 30 Haziran 2016... Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek olan konutların başvuruları  21 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Denizli Karahayıt Toki Evleri projesindeki konutların satış işlemleri ise Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Akköy Şubesi olacaktır. Proje kapsamındaki Toki Denizli Karahayıt fiyatları 85 bin 436 TL ile 249 bin 964 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Konut seçimi yapan alıcılar, yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Toki Denizli Karahayıt konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Aynı zamanda konut alıcıları gayrimenkul tesliminden önce herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

Konutlar için teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Toki Denizli Karahayıt Konutları'nın anahtar teslimleri idarece belirlenecek olan program dahilinde gerçekleşecektir. Başvuru ve satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacak ve bankanın Türkiye genelindeki bütün şubeleri yetkili olacaktır. 

 

Firma Bilgisi: Toki