Toki Denizli Karahayıt Konutları başvuruları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından üretilecek olan Toki Denizli Karahayıt Konutları başvuruları 21 Mart'ta başlıyor

Toki Denizli Karahayıt Konutları başvuruları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından üretilecek olan Toki Denizli Karahayıt Konutları başvuruları 21 Mart'ta başlıyor. Toplam 161 adet konutun yer aldığı projenin başvuruları 30 Haziran 2016 tarihinde sona erecek. Denizli Karahayıt Toki Konutları'nda satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve temerküz şube Akköy Şubesi olacaktır.

Denizli Karahayıt Toki Evleri satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Açık satış yöntemi ile satış gerçekleşecek olan konutların başvuruları ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. Konut seçimi yapan alıcılar, yüzde 10 peşinat için 96 ay vade, yüzde 15 peşinat için 108 ay vade, yüzde 25 peşinat için 120 ay vade ile peşinatlarını banka şubesine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. Toki Denizli Karahayıt Konutları projesi kapsamında 24 adet 1+1, 61 adet 2+1, 14 adet 3+1 dubleks, 28 adet 4+1 dubleks, 34 adet 4+1 dubleks daire yapılacaktır. Denizli Karahayıt Toki Evleri fiyatları ise 85 bin 436 TL ile 249 bin 964 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. Konut alıcıları, gayrimenkulün tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip olacak. Denizli Karahayıt Toki Evleri'nde başvuru ve satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacak olup, bankanın Türkiye genelindeki bütün şubeleri yetkilidir. Projedeki konutlar için başvurular 21 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında kabul edilecek. 

Firma Bilgisi: Toki