TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap başvuru dönemi 24 Nisan’da başlıyor!

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap projesi kapsamında toplam 256 adet konutun başvuru dönemi 24 Nisan 2015’te başlıyor. Osmaniye Evleri’nin fiyatları 71 bin lira ila 125 bin lira arasında değişiyor.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap başvuru dönemi 24 Nisan’da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Osmaniye'de hayata geçirdiği TOKİ Osmaniye 2. Etap projesindeki 256 adet konutun başvuru süreci 24 Nisan'da başlayacak, 13 Mayıs'a kadar devam edecek. Başvurular Halk Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. etap projesindeki evlerin fiyatları 71 bin liradan başlayacak, 125 bin liraya kadar yükselecek. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunacak projede aylık taksitler ise 447 liradan başlayacak.

TOKİ Osmaniye Yeşilyurt 2. Etap başvuru şartları

Projeye başvuru şartları da aşağıdaki gibi olacak;
"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır. "

Firma Bilgisi: Toki