Toki Sakarya Taraklı fiyatları!

Toki Sakarya Taraklı konutları kapsamında yer alan stoklarda kanal 5 adet konutun fiyatı 137 bin 30 TL'den başlıyor

Toki Sakarya Taraklı fiyatları!

Toki Sakarya Taraklı konutları kapsamında yer alan stoklarda kanal 5 adet konutun fiyatı 137 bin 30 TL'den başlıyor. 5 adet konutun, ön şartsız, kurasız açık satış usulü ile satışa sunulacağı projede başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sonra erecek. 

Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleşecek olan projede satış işlemleri Ziraat Bankası Taraklı Şubesi aracılığı ile yürütülecek. Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 15 peşinat 120 ay vade alternatifleri ile peşinatlarını ilgili banka şubesine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Sakarya Taraklı Toki Konutları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

3+1 tipinde büyüklükleri 120 metrekare olan 5 adet konutun yer aldığı Toki Sakarya Taraklı fiyatları 137 bin 30 TL ile 154 bin 437 TL arasında değişiyor. Konut alıcıları, 137 bin 30 TL olan konut için 120 ay vade ile ayda 970 TL, 154 bin 437 TL olan konut için ise 120 ay vade ile ayda bin 93 TL taksit ödemesi yapacak. 

Toki Sakarya Taraklı Konutları'nda, konut alıcılarının Sakarya ilk sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması ve il nüfusuna kayıtlı olması şartı, konut alıcılarının bağımsız konutlarının bulunmaması, daha önce Toki'den ev satın almamış ve Toki kredisi kullanmamış olmaları, başvuruda bir hane halkı adına yalnızca kişinin, eşinin ya da velayeti altındaki çocuklarının bir adet başvuru yapması şartı kaldırılmıştır. 

Toki Sakarya Taraklı başvurularında istenecek belgeler

* Fotoğraflı nüfus cüzdanını aslı ve bir adet fotokopisi, 
* Başvurunun vekaleten yapılması halinde, satışlar ile ilgili bütün belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisi içeren vekaletname, 
* Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları. 

Firma Bilgisi: Toki