TOKİ Trabzon Zağnos kurası bu ay çekilecek

TOKİ Trabzon Zağnos projesinin kurası 26 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Trabzon Zağnos kurası bu ay çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Trabzon'da hayata geçirdiği TOKİ Trabzon Zağnos projesi kapsamında 30 adet konutun başvuru süreci bugün itibariyle başladı. 20 Mart'a kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası'nın ilgili tüm şubelerine yapılabilecek. TOKİ Trabzon Zağnos kurası ise 26 Mart 2015 tarihinde çekilecek.

TOKİ Trabzon Zağnos projesine başvuru şartları şöyle;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 09 Mart - 20 Mart 2015 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklardır."

Firma Bilgisi: Toki