TOKİ Uşak Merkez Tabakhane başvuruları 26 Aralık’ta son

TOKİ Uşak Merkez Tabakhane projesi kapsamında toplam 41 adet konutun başvuru dönemi 26 Aralık 2014 tarihinde sona erecek

TOKİ Uşak Merkez Tabakhane başvuruları 26 Aralık’ta son

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Uşak'ta hayata geçirilen TOKİ Uşak Merkez Tabakhane projesi dahilinde toplam 41 adet konutun 1 Aralık 2014'te başlayan başvuru süreci, 26 Aralık 2014'te sona erecek. Konut başvuruları Halk Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek.

TOKİ Uşak Merkez Tabakhane fiyatları 132 bin 603 TL'den başlıyor, 229 bin 607 TL'ye kadar yükseliyor. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunacak projede aylık taksitler ise 828 TL ile iki 152 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Başvuru şartları neler?
TOKİ Uşak Merkez Tabakhane için TOKİ tarafından yayınlanan başvuru şartları ise aşağıda yer alıyor;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma şartı aranacaktır."

Firma Bilgisi: Toki