Torunlar GYO 5. Levent proje detayları!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla hayata geçirilen 5. Levent projesinin ilk etabında satışı devam eden son 65 daire bulunuyor

Torunlar GYO 5. Levent proje detayları!

TEM Alibeyköy Kavşağı'nda Kiptaş'a ait olan arsa alanı üzerinde hayata geçirilen 5. Levent projesi Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyor. Merkezi bir konumda yükselen projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 

Torunlar GYO 5. Levent projesi, Arima Mimarlık'tan mimar Erkan Altuğ tarafından tasarlanıyor. İç mimarisi Gönye Tasarım tarafından hazırlanan projenin peyzaj müellifi ise Spiga Peyzaj. 

2 etapta 17 ayrı bloktan meydana gelen 5. Levent Torunlar projesinde 1+1'den 4+1'e kadar 50'ye yakın farklı tipte toplam 2 bin 288 adet daireye yer veriliyor. Projede dairelerin yanı sıra Levent Çarşı'yı oluşturan ticari birimler de bulunuyor. 

Torunlar GYO 5. Levent projesinin içerisinde; berber, kuru temizleme, kuaför, market, atölye, festival meydanı, açık hava sineması, amfi tiyatro, kır kahvesi, seyir ve oturma terasları, yansıma havuzları ile tematik oyun parkı mevcut. 

Bunların yanı sıra spor, eğlence ve dinleme alanları ön planda tutulan 5. Levent Eyüp projesinde havuzlar, saunalar, oyun parkları, spor sahaları, yürüyüş yolları ve daha bir çok aktivite alanına yer veriliyor. 

Türk Telekom Arena'nın yanı başında konumlanan 5. Levent Torunlar Evleri; Levent ve Maslak'a 7 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9,9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 22 kilometre ve Taksim'e 11 kilometre. 

Torunlar 5. Levent projesinin birinci etabında kalan son 65 adet dairenin satışları devam ediyor. 36 aya kadar 0 faizle taksit yapılan projede 60 aya kadar yüzde 0,94 faiz oranı ile de vadelendirme imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Torunlar Gyo
Proje Bilgisi: 5. Levent Projesi