Toya Next fiyatları lansmana özel 298 bin TL'den başlıyor

Toya Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolunun merkezi noktasında hayata geçirilen Toya Next fiyatları lansmana özel 298 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Toya Next fiyatları lansmana özel 298 bin TL'den başlıyor

Toya Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolunun merkezi noktasında hayata geçirilen Toya Next fiyatları lansmana özel 298 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Bugün gerçekleşen lansman ile satışları başlayan Toya Next projesi toplam 300 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. 19 dönüm arsa üzerinde üç blok ve ticari ünitelerden meydana gelen Toya Next projesinde 488 adet konut ve 7 bin 500 metrekarelik ticari alan bulunuyor. Toya Next projesinde alanları 39 metrekare ile 248 metrekare arasında stüdyodan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. 

Toya Next fiyatları lansmana özel 298 bin TL'den başlıyor. Projede 2 farklı ödeme planı bulunuyor. Banka kredili ödeme planında yüzde 25 peşinat teslim zamanında ödenirken, yüzde 75 banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı, 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Toya Next projesinde aylık taksitler bin 960 TL'den başlıyor. 

Toya Finans Sistemi ile satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor. Peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanacak olan Toya Next’te metrekare birim fiyatları 4 bin 250TL’den başlıyor. Projenin 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Toya Next fiyatları lansmana özel 298 bin TL'den başlıyor

Toya Next nerede? 

Hızla değer kazanan Basın Ekspres Yolunun merkezi noktasında geliştirilen Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak. Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alacak. Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.

 

 

Firma Bilgisi: toya gayrimenkul
Proje Bilgisi: toya next