TSKB ile Reidin öğrencilere burs sağlıyor

TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Reidin Türkiye'nin Analiz Desteği ile TEV daha fazla öğrenciye burs verecek

TSKB ile Reidin öğrencilere burs sağlıyor

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Reidin Türkiye, bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı'nın (TEV) mevcut gayrimenkul portföyünü analiz etti. TEV yapılan analiz neticesinde sağlanacak iyileştirmelerle daha fazla öğrenciye burs desteği sağlayabilecek.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş ve Reidin Türkiye bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında 1967 yılından bu yana Türkiye'nin aydınlık geleceği için eğitime destek veren Türk Eğitim Vakfı (TEV)'in mevcut gayrimenkul portföyünü ve portföy içerisinde yer alan kira ve satış değerlerini detaylı olarak analiz etti. TEV, bu işbirliğinin sağlayacağı avantajlar sayesinde mevcut gayrimenkul portföyündeki varlıkları için getiri iyileştirme ve geliştirme stratejileri kurgulayabilecek.

Gerçekleştirilen gayrimenkul portföy analizi, TEV'in kuruluş amacı ve üstlendiği misyon yolunda daha fazla öğrenciye burs desteği sağlayabilmesine imkan sağlayacak. Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürü Yıldız Günay, konuyla ilgili olarak "Türk Eğitim Vakfı olarak, ülkemizin geleceğinde rol oynayacak gençlere daha fazla kaynak ayrılması konusunda her geçen gün daha fazla çalışıyor ve çaba sarf ediyoruz. TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş ve Reidin Türkiye'nin Vakfımız özelinde yaptığı gayrimenkul portföy analizi emlak gelirlerimizi artırarak vakfımızın daha fazla öğrenciye destek olma imkanını yarattı. Vakfımızın kaynaklarının daha verimli kullanılmasını sağlayan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş ve Reidin Türkiye'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

 

Firma Bilgisi: Tskb