TÜGİAD'lılar yaza veda etti

“Bizim birlik ve beraberlik içerisinde başarılı olmamız, Türkiye’nin gelişmesine güç verip tetikleyici bir rol üstlenecektir”

TÜGİAD'lılar yaza veda etti

16 Eylül 2013 / emlakwebtv
TÜGİAD Ankara üyeleri dernek binasında düzenledikleri etkinlikle yaza veda etti.TRT Ankara Radyosu sanatçılarının da performans gösterdiği etkinliğe çok sayıda TÜGİAD üyesi ile diğer STK temsilcileri katıldı.

Aydın: “bu beraberlikle aslında yorucu geçecek bir sezona 'merhaba' diyoruz”
TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, tatil nedeniyle genellikle bir araya gelemedikleri yaz aylarının ardından düzenledikleri bu parti sayesinde yeniden bir araya gelerek yorucu geçecek bir sezona “merhaba” dediklerini kaydetti.

Aydın: “birlikten kuvvet doğar ilkesini benimsedik”
TÜGİAD üyelerinin, bu zorlu süreci daha önce olduğu gibi birbirlerini destekleyerek geçireceğini bildiklerini, çünkü kendilerinin “birlikten kuvvet doğacağı ilkesini benimsediklerini” anlatan Barış Aydın, şunları söyledi:“Bizler TÜGİAD üyeleri olarak yaklaşık 1,5 milyon kişiye iş ve aş kapısı açan Türk ekonomisinin baş aktörleriyiz. O yüzden bizim birlik ve beraberlik içerisinde başarılı olmamız, Türkiye’nin gelişmesine güç verip tetikleyici bir rol üstlenecektir.