TÜGİAD üyeleri NFN Grup yemeğinde buluştu

TÜGİAD Ankara üyeleri Ramazan’ın coşkusunu NFN Grup bünyesindeki Moda City Yaşam Sokağında yaşadı

TÜGİAD üyeleri NFN Grup yemeğinde buluştu

31 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Ankara’nın Çayyolu’ndaki seçkin yaşam merkezlerinden Moda City Yaşam Sokağı TÜGİAD Ankara üyelerini ağırladı. İftarlarını sokağın gözde mekanlarından Gusto Savor’da açan TÜGİAD Ankara üyelerinin keyifli sohbetleri yemeğe renk kattı.

Akşama Masha Meshe Nargile Cafe’de devam eden TÜGİAD Ankara üyelerine TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen de eşlik etti.

Aydın: “bu ayda TÜGİAD Ankara üyeleriyle bir arada olmak benim için çok önemli”
Ramazan’ın bütün ayların sultanı olduğunu hatırlatan TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın: “İnsanların ruhlarının temizlendiği ve birlikte olmanın en özel şekilde yaşandığı bu ayda TÜGİAD Ankara üyeleriyle bir arada olmak benim için çok önemli. Değerli üyemiz Ahmet Öztürk’e bizi bu güzel akşamda bu seçkin mekanda bir araya getirdiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öztürk: “seçkin mekanlarda yeme-içme, dinlenme ve konaklama imkanı sağlıyoruz”
Gecenin ev sahipliğini yapan NFN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk ise şunları söyledi: “Ankara’da nefes alacak, alışılagelmiş ortamların dışında seçkin mekanlarda yeme-içme, dinlenme ve konaklama imkanı sağlıyoruz. Moda City yaşam sokağına gelen konukların buranın dinlendirici ortamının yanında özel lezzetlerinden de övgüyle bahsetmesi ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu akşam Ramazan’ın bize kattığı dostluk ve muhabbet duygusunu TÜGİAD üyeleri ile pekiştirmekten, böyle mübarek bir ayda dostlarımızla birlikte olmaktan ve Ramazan coşkusunu yaşamaktan büyük mutluluk duydum.”