“Türkiye’nin tek bina sistemleri fuarı BEST13” açılıyor

BEST13, 26-29 Eylül tarihleri arasında sektörün tüm bileşenlerini ve uzmanlarını 2. kez aynı çatı altında topluyor

“Türkiye’nin tek bina sistemleri fuarı BEST13” açılıyor

25 Eylül 2013 / emlakwebtv
Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi’nde 66’nın üzerinde standın kurulacağı fuarda, çocukları elektrik çarpmasına karşı koruyarak eşsiz bir güvenlik sağlayan “patentli GSS teknolojisi”nden uzun ömürlü ve büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatmalara kadar birçok ürün ve sistem yer alacak. Ayrıca ev ve otel odası konseptinde tasarlanmış olan stantlarda binalarda enerji verimliliği sağlayan birçok çözüm sergilenecek.

Belediye başkanları fuarın açılışını gerçekleştirecek
Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem ve Pendik Belediye Başkanı Sayın Dr. Kenan Şahin’in açılışını gerçekleştireceği fuarda akıllı belediye binalarına dair en son teknolojiler de İstanbul Teknik Üniversitesi profesörlerinden ve aynı zamanda Temiz Enerji Vakfı Üst Kurul Üyesi Prof.Dr.Filiz Karaosmanoğlu’nun moderatörlüğünü yapacağı “Akıllı Belediye Uygulamaları” panelinde belediye başkanları tarafından anlatılacak.

Sektörün önde gelen firmalarının en son ürünleri ve teknolojileri sergileyecekleri BEST13 Fuarı’nın 26 Eylül 2013 Perşembe günü CNR’da saat 11.00’da açılışı yapılacak.