Tuzla Serender Evleri fiyatları 220 bin TL’den başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde satışlarına başlanan Tuzla Serender Evleri, 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor

Tuzla Serender Evleri fiyatları 220 bin TL’den başlıyor!

Mavera İnşaat A.Ş. ile Mefa İnşaat ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası’nda inşa edilen Tuzla Serender Evleri’nde teslimlerin 2018 yılında başlaması bekleniyor. Projenin tamamı 5 blokta 120 adet bağımsız birimden meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 dubleks tipinde birbirinden farklı daire seçeneklerine yer verilen Tuzla Serender Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 59 metrekare ila 190 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Tuzla Serender Evleri projesinin sunduğu donatılar içerisinde; fitness center, sauna, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, çocuk oyun alanları,   yürüyüş parkuru, kapalı otopark alanı, 7/24 kapalı devre kamera sistemi mevcut.

Ulaşım açısından da kolaylıklar sağlayan Tuzla Serender Evleri; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Tuzla metro istasyonuna 6 dakika, Tuzla tren istasyonuna 10 dakika, Tuzla Viaport Marina’ya 6 dakika, Pendik İDO Vapur İskelesi’ne 15 dakika ve Tuzla Belediyesi’ne ise 3 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

İlk 20 adet dairesi için bir kampanya başlatılan Tuzla Serender Evleri projesinde satışlar yüzde 10 indirimli fiyatlar üzerinden yapılıyor. Buna göre; 1+1 dairelerin fiyatı 220 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatı 380 bin TL’den ve 3+1 dairelerin fiyatı ise 470 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Deniz Çağlar Duman Mimarlık tarafından tasarlanan Tuzla Serender Evleri projesi, 4 bin 860 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Proje, az katlı mimari yapısı ve kolay ulaşıma elverişli lokasyonu ile ön plana çıkıyor.

 

Firma Bilgisi: Mavera İnşaat - Mefa İnşaat
Proje Bilgisi: Tuzla Serender Evleri