Univa Student Residence Sakarya!

Erkanlı Grup tarafından hayata geçirilen Univa Student Residence Sakarya teslimleri Aralık 2017'de yapılacak

Univa Student Residence Sakarya!

Erkanlı Grup tarafından hayata geçirilen Univa Student Residence Sakarya teslimleri Aralık 2017'de yapılacak. 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 512 adet daireden meydana geliyor. Tamamı 1+1 dairelerin yer aldığı Univa Student Residence satılık daire büyüklükleri 35 metrekare ile 70 metrekare arasında değişiyor. 

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan Sakarya Univa Student Residence, 126 milyon TL'lik yatırım değerine sahip. Açık otopark, kapalı yüzme havuzu, masa tenisi, basketbol sahası, kameralı güvenlik, market, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, futbol sahası, açık otopark ve restoran gibi sosyal donatıların yer aldığı projenin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor.

Univa Student Residence fiyatları 96 bin 250 liradan başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler aylık 950 TL'den başlayan taksitlerle 36 ay vadeli satış seçeneklerinden yararlanabiliyor.512 bağımsız birim ve 1024 odadan oluşan projede evcil hayvan barınma ve bakım üniteleri bulunuyor. Öğrenci evi projesi olan Univa Student Residence projesinde 15 yıl boyunca evlerin işletmesini Erkanlı Grup ve Asset Campus yürütecek. 

Univa Student Residence adres bilgisi : Beş Köprü Mahallesi. Tokat Dere Caddesi. Serdivan - Sakarya
Univa Student Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 92 17
Web adresi : www.univa.com.tr
E-posta adresi : info@univa.com.tr

 

 

"Univa Student Residence Sakarya!" Başlıklı Haberin Galerisi

Univa Student Residence Sakarya!

Univa Student Residence Sakarya!

Univa Student Residence Sakarya!

Firma Bilgisi: Erkanlı Grup
Proje Bilgisi: Univa Student Residence