UPN'nin portföyünü Mazaya United satacak

UPN Uluslararası Gayrimenkul Operasyonları A.Ş. ile Kuveyt Merkezli Mazaya United arasında satış anlaşması imzalandı. Anlaşmayla birlikte Mazaya United, UPN International'in portföyündeki proje ve ticari ünite satışlarını gerçekleştirecek.

UPN'nin portföyünü Mazaya United satacak

Ulak Group şirketlerinden UPN Uluslararası Gayrimenkul Operasyonları A.Ş. ile Kuveyt'te faaliyet gösteren Kuveyt merkezli Mazaya United şirketi arasında satış anlaşması imzalandı. Anlaşmayla bilikte UPN porföyünde yer alan proje ve ticari ünite satışları, Mazaya United tarafından gerçekleştirilecek. 

UPN ile Mazaya anlaştı
Uluslararası satış operasyonları  alanında çalışmalarını sürdüren UPN International Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Ulaş Akbal ile Mazay United CEO'su Hisham Gharib tarafından düzenlenen basın toplantısında, anlaşmanın önemine dikkat çekildi. UPN'nin Türkiye'de mülk edinmek isteyen Kuvytli yatırımcılar için son derece uygun olduğu üzerinde duran ve iki ülke ekonomik ilişkilerinde ciddi bir katkısunacağını söyleyen Akbal, firmanın uluslararası pazardaki liderliğini sürdürdüğünü belirtti.

UPN International hakkında
UPN International, 2012 yılından bu yana uluslararası gayrimenkul operasyonları alanında faaliyet gösteriyor. Katar, Kuveyt, Dubai, Abu Dabi, Suudi Arabistan, Bahreyn, Rusya, Kazakistan, İngiltere gibi pek çok Avrupa ve Körfez ülkelerindeki şube ve satış temsilcilikleriyle çalışmalarını sürdüren firma, sektöründe dünyanın önde gelen dünya şirketleri arasında gösteriliyor.

Firma Bilgisi: Upn International