Uşak Merkez TOKİ Evleri 2015 fiyatları!

Uşak Merkez TOKİ Evleri 2015 fiyatları 132 bin TL’den başlıyor, 229 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Uşak Merkez TOKİ Evleri 2015 fiyatları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Uşak'ta hayata geçirilen TOKİ Uşak Merkez Tabakhane projesinde 28 adet konutun başvuru süreci 1 Nisan'da start almıştı. Başvuruların 30 Haziran'a kadar devam edeceği Uşak Merkez TOKİ Evleri 2015 fiyatları ise 132 bin TL'den başlıyor.

Yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak projede aylık taksitler 828 TL'den başlıyor. 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan Uşak Merkez TOKİ Evleri için ödenecek aylık taksitler 2 bin 152 TL'ye kadar yükseliyor.

Uşak Merkez TOKİ Evleri satış duyurusu ise aşağıda yer alıyor;

"Sözleşme bedeli üzerinden (%0,948) binde dokuz, kırksekiz damga vergisi, peşinat bedeli üzerinden binde beş banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden yüzde beş BSMV satış sırasında bankaca tahsil edilecektir. "

• Proje yapı ruhsat tarihi 12.03.2014'dür.

• Borç bakiyesi, tercih edilen peşinat miktarına göre 96, 108 veya 120 ay boyunca aylık taksitler halinde ödenecektir. Borç bakiyesi ve aylık taksitler, sözleşme imzalama tarihine bakılmaksızın, her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı uygulanarak artırılacaktır. İlk taksit ödeme tarihi, Sözleşme imzalama tarihini takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış Temmuz 2015 tarihinden itibaren başlatılacaktır.

• Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir

• Konut alıcısı, Gayrimenkul'ün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir.

• Projede konut büyüklükleri ve mahal listelerinde bir çelişki olduğu takdirde uygulama projesi ve sözleşmedeki bilgiler esas kabul edilecektir.

• Konutlar teslimli olarak satışa sunulmaktadır. Anahtar teslimi öncesinde, KDV Kanunu uyarınca konut bedelinin %1'i oranında KDV ayrıca alıcılar tarafından ödenecektir.

• Konut tesliminden sonra ALICI, Yönetim Planı ve KMK'da öngörülen ortak giderlerden bağımsız bölüme (GAYRİMENKUL) isabet eden miktarları, toplu yapı alanındaki ortak tesislere ilişkin giderleri ve blok aidatlarını anahtar tesliminin gerçekleştiği veya teslim ihbarında belirtilen sürenin içinde bulunduğu aydan geçerli olmak üzere her ay yapı/site yönetimine ödeyecektir. Alıcı bağımsız bölümü teslim almamış olsa dahi aidat ve ortak alan giderlerini ödemekle yükümlüdür.

• Satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yapılacaktır.

•Gayrimenkul satış işlemleri Özel Hukuk Hükümlerine tabidir."
 

Firma Bilgisi: Toki