Vadipark Seyrantepe projesi Kağıthane'de yükseliyor

Artaş İnşaat ve Aydınlı Grup imzası taşıyan Vadipark Seyrantepe projesi İstanbul Kağıthane'de yükseliyor

Vadipark Seyrantepe projesi Kağıthane'de yükseliyor

Artaş İnşaat ve Aydınlı Grup imzası taşıyan Vadipark Seyrantepe projesi İstanbul Kağıthane'de yükseliyor. Toplam 400 adet daireden meydana gelen Vadipark Seyrantepe projesi 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan Vadipark Seyrantepe projesi, avm, orman manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerden meydana geliyor. 

Vadipark Seyrantepe fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. İstanbul Kağıthane'de yükselen Vadipark Seyrantepe projesinin mimari tasarımı İki Design Mimarlık ve Murat Kader imzası taşıyor. Projede yola 350 metre cephesi olan dükkanlar ile toplam 32 bin metrekare ofis alanı, 10 bin metrekare ticari alan ve 30 bin metrekare eğitim kampüsü bulunuyor. 

Vadipark Seyrantepe projesi Kağıthane'de yükseliyor

Artaş İnşaat ve Aydınlı Grup'un Kağıthane'deki ikinci yatırımları olan projenin konumlandığı bölgenin, başlatılan sanayi ve kentsel dönüşüm çalışmaları ile birlikte değeri hızla artıyor. Yakın bir zamanda detaylarının lanse edilmesi planlanan Vadipark Seyrantepe projesi insan odaklı tasarım anlayışına sahip. 

Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülen projede yerli ve yabancı yatırımcılardan talep almaya başladı. Kağıthane'nmin çehresini değiştirmesi beklenen Vadipark Seyrantepe ana ulaşım arterlerine yakınlığı ile yatırımcılarına lokasyon açısında avantaj sağlıyor. 

Firma Bilgisi: Aydınlı Grup
Proje Bilgisi: Vadipark Seyrantepe