Vadişehir Başakşehir iletişim bilgileri

Vadişehir Başakşehir iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Vadişehir Başakşehir iletişim bilgileri

Vadişehir Başakşehir iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yap, Dalkılıç Yapı - İntes yatırımları tarafından hayata geçirilen proje 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. 

50 bin metrekare alan üzerinde yükselen Vadişehir Başakşehir satılık daire büyüklükleri 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Vadişehir Başakşehir fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgileri için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Vadişehir Başakşehir sosyal ayrıcalıkları ise şöyle; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor. Vadişehir Başakşehir teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

Vadişehir Başakşehir TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Vadişehir Başakşehir iletişim bilgileri
Adres : Ziya Gökalp Mah. 411. Sok Başakşehir/İstanbul
Telefon : 0212 415 41 41
Web : http://www.vadisehir.com.tr/

Proje Bilgisi: Vadişehir Başakşehir