Vadişehir Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Vadişehir Başakşehir ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

Vadişehir Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Vadişehir Başakşehir ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerini verelim. 50 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Vadişehir 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yap, Dalkılıç Yapı - İntes yatırımları tarafından hayata geçirilen Vadişehir Başakşehir satılık daire büyüklükleri 80 ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

Vadişehir Başakşehir sosyal imkanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor. Vadişehir Başakşehir fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Vadişehir Başakşehir ne zaman teslim edilecek?
Vadişehir Başakşehir teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

Vadişehir Başakşehir nerede?
Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan Proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Vadişehir Başakşehir iletişim bilgileri
Adres : Ziya Gökalp Mah. 411. Sok Başakşehir/İstanbul
Telefon : 0212 415 41 41
Web : http://www.vadisehir.com.tr/ 

Proje Bilgisi: Vadişehir Başakşehir