Vadişehir Başakşehir nerede?

Vadişehir Başakşehir nerede? sorusunun cevabı ve proje detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Vadişehir Başakşehir nerede?

Vadişehir Başakşehir nerede? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yap, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayata geçirilen Vadişehir Başakşehir Evleri 2+1, 3+1ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

Vadişehir Başakşehir projesinde yüzde 75'ini yeşil alandan meydana geliyor. Vadişehir Başakşehir geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Mimari proje ticari alanlarıyla birlikte kendi içinde bir yaşam merkezi oluşturuyor.

Ön talep toplama sürecine başlayan Vadişehir Başakşehir projesi ön talep toplama sürecinin 31 Mart'a kadar devam edeceği açıklandı.

Vadişehir Başakşehir nerede?
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan Proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

 

Proje Bilgisi: Vadişehir Başakşehir