Vadişehir satılık daire!

Vadişehir projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 10 indirim yapılıyor

Vadişehir satılık daire!

Başakşehir Vadi Şehir, İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de 60 bin metrekarelik Türkiye'nin en büyük  kent meydanı ve 380 bin metrekarelik Şehir Parkı'nın hemen yanı başında hayat buluyor. 

Irmak Group - Çolakoğlu  Yapı - Bordo Yapı - İntes Yapı ve  Özgüven  Mimarlık  işbirliğinden doğan Vadi Şehir projesinin yüzde 75'i yeşil alandan meydana geliyor. 

Vadi Şehir Başakşehir 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde  tasarlanan toplam  650 daire, 60 adet ticari birim ve ortak kullanım  alanlarıyla birlikte toplam 50 bin metrekare arsa üzerine inşa  ediliyor. 

Birçok hastane, okul ve alışveriş merkezine yakın konumda hayat bulan Vadişehir Evleri ortak kullanım alanları  içerisinde; açık/kapalı otopark, restaurant, kafeterya, spor salonu, fitness salonu, hamam, masaj salonu,  sauna, yürüyüş alanları, açık  yüzme  havuzu,  çocuk  yüzme  havuzu, çocuk  parkı gibi hizmetleri barındırıyor.  

Bulunduğu konumun avantajıyla ulaşımı  oldukça kolay olan Vadi Şehir projesi, TEM Otoyolu, 3. havalimanı, 3. köprü, Kuzey Marmara Otoban'ı ve Kanal İstanbul ile çevreleniyor.

Tüm daireleri akıllı ev alt yapısına sahip Vadi Şehir projesinin teslim tarihi 2017 yılı olarak belirleniyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılan Vadişehir satılık daireleri için 48 aya kadar 0 faizle taksit imkanı da sağlanabiliyor. 

Firma Bilgisi: Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı Ve Intes Yapı
Proje Bilgisi: Vadişehir Başakşehir