Vadişehir satışa çıktı

Başakşehir’de yükselen Vadişehir projesinin satışları başladı. Projenin detaylarını Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül anlattı

Avrupa Yakası'nın yükselen değeri Başakşehir'de inşa edilen Vadişehir projesi, 650 konut ve 60 ticari üniteden oluşuyor. Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı'nın ortaklaşa yatırımlarıyla hayata geçen Vadişehir projesi 50 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Metro, şehir parkı, hastane, okul ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir'de lansmana özel olarak metrekare fiyatları 2 bin 850 TL'den başlıyor.

550 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiyor
Başakşehir'in en değerli noktasında bulunan Vadişehir, 550 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiyor. 380 bin metrekarelik şehir parkının yanında yer alan projenin yüzde 75'i peyzaj alanlarından oluşuyor. Projedeki dairelerin tümü akıllı ev teknolojisiyle donatılıyor. Daireleri 2+1'den 4+1'e çeşitlilik gösteren projede konak tip denen 4+1 dairelere Osmanlı tarzı hakim. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan konutlar 127metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Proje Bilgisi: Vadişehir