Vadistanbul Park nerede?

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan ve büyük ilgi uyandıran Vadistanbul Park nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detayında…

Vadistanbul Park nerede?

Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul projesi; Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park etaplarından meydana geliyor. Proje, Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile A.B.D.'nin ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture imzası taşıyor.

Arsa büyüklüğü 424 metrekare olan Vadistanbul projesinde 1.900 adet konut, 103 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 22 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin 500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor.

Vadistanbul içerisinde proje ortakları tarafından inşa edilen ve projeyi şehrin ana merkezlerine bağlayan Türkiye’nin ilk özel havaray hattı geçiyor. Bunun yanı sıra içerisinde doğal dere akan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, yürüyüş parkuru, sauna, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve daha bir çok aktivite alanına yer veriliyor.

Vadistanbul projesinin tüm etaplarında satışlar devam ediyor. Projenin son olarak satışa sunulan üçüncü etabı Vadistanbul Park toplam 762 adet daire, 120 bin metrekare ofis ve 22 bin metrekare mağaza alanından oluşuyor. 3+1 ve 4+1 ağırlıklı daireleri ile Vadistanbul Park; kreşi, metro bağlantılı havarayı, AVM’si, mağazaları, alışveriş caddesi, parkları ve kafeleriyle her ihtiyaca cevap verebilen konforlu ve renkli bir hayatı sakinlerine sunuyor.

Vadistanbul Park nerede?

Vadistanbul Park; İstanbul Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçesi’ne bağlı Ayazağa Mahallesi’nde yer alıyor. Proje, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde yükseliyor. Belgrad ormanlarıyla çevrili olan projeden TEM, metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne kolay ulaşım sağlanabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat - Aydınlı Grup - Invest Inşaat
Proje Bilgisi: Vadistanbul Park